CZERWIEC - ZSP Wińsko

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

CZERWIEC

ARCHIWUM > 2017/2018

3A NA DWÓCH KÓŁKACH   - galeria

       Uczniowie klasy 3a gimnazjum to pasjonaci dwóch kółek, stąd pomysł kolejnej już wycieczki rowerowej. Tym razem wybraliśmy się wraz z wychowawcą panią Joanną Polacką do Przyborowa, gdzie mieszkają dwie nasze koleżanki Michalina i Laura.
5 czerwca o godz. 8.00 wyruszyliśmy spod szkoły na spotkanie z przygodą!  Trasa wycieczki przebiegała przez urokliwe wsie naszej gminy.
Było ognisko, gry i zabawy na placu, ale najważniejsze, że mogliśmy razem spędzić miło czas, bo to już końcówka naszego pobytu w gimnazjum.
Wycieczka rowerowa dała nam dużo radości i pomimo zmęczenia stała się okazją do poznania ciekawych okolic naszej gminy.
Bierzcie z Nas przykład, wsiadajcie na rowery!

   Dziękujemy mamie Michaliny - pani Katarzynie Paczkowskiej za miłe przyjęcie nas w Przyborowie i przygotowanie dla nas pikniku.

                         Uczniowie klasy 3 „a” i wychowawca Joanna Polacka

PRACOWITA  SOBOTA W TARZE - galeria

         Znów uczniowie naszej szkoły odwiedzili przyjaciół w schronisku TARA. Zawieźliśmy prezenty zakupione ze środków zbieranych w szkole do naszej specjalnej puszki. Tym razem były to zdrowe smakołyki: marchewki, jabłka, banany i buraki. Przekazaliśmy wszystko prezes fundacji TARA pani Scarlett Szyłogalis. Na początku wizyty nakarmiliśmy kozy i owce liśćmi kapusty, (musieliśmy uważać na wiecznie głodną Lukrecję - krówkę o wilczym apetycie, której za duże ilości jedzenia po prostu mogą zaszkodzić). Potem sprzątaliśmy boksy i resztki siana, a na koniec spędziliśmy miło czas na rozmowie z panią Scarlett i zabawę z czworonożnymi mieszkańcami schroniska - pieskami. Wrócliliśmy zmęczeni, ale jak zwykle radośni. I choć koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, mamy w planach kolejne odwiedziny u naszych przyjaciół!

ŚWIĘTO SZKOŁY, GMINNY DZIEN DZIECKA, PIKNIK RODZINNY - galeria

         9 czerwca 2018 r. odbył się kolejny - piąty Szkolny Piknik Rodzinny w połączeniu z Gminnym Dniem Dziecka. To kolejny dowód na to, że mamy wspaniałe dzieci oraz wspaniałych rodziców, nauczycieli i pracowników. Było fantastycznie. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację i pomoc bardzo, bardzo dziękujemy

POWIATOWA GALA LAUREATÓW

        12 czerwca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wińsku odbyła się Powiatowa Gala Laureatów. Nasi wyróżnieni- Kacper Nikiel, Natalia Przytocka, Igor Mosiek, Kinga Biernacka, Wojciech Pajka, Natalia Madera, Wiktoria Kaczmarek, Julia Maślejak. Gratulujemy

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - galeria

         22 czerwca to był ostatni dzień w szkole w roku szkolnym 2017/2018. Przedstawiciel Gminy Wińsko Pani Alicja Kosińska wręczyła w imieniu wójt Jolanty Krysowatej-Zielnicy nagrody dla najnepszych uczniów i sportowców. Nagrody równeż wręczył Przewodniczacy Rady Gminy Michał Gołąb i  Przewodniczący Komisji Oświaty Damiel Moczydłowski. Było miło, sympatycznie, były życzenia, podziękowania. Bardzo miłym akcentem było pożagnamie czterech Pań które odchodza na zasłużoną emeryturę. Życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom szkoły miłego, wakacyjnego wypoczynku!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego