PLAN LEKCJI - ZSP Wińsko

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

PLAN LEKCJI

SZKOŁA PODSTAWOWA > KLASY 4-8

            KLASA IV A WYCHOWAWCA - Urszula Cieleszczyn
        

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

zaj. z  wych.

j. niemiecki

WF

matematyka

j. polski

2. 8.55 - 9.40

przyroda

matematyka

plastyka

j. niemiecki

j. polski

3. 9.50 - 10.35

matematyka

j. polski

j. polski

WF

matematyka

4. 10.45 - 11.30

j. polski

WF

religia

religia

WF

5. 11.50 - 12.35

j. angielski

technika

przyroda

j. angielski

j. niemiecki

6. 12.55 - 13.40

Wdż

historia

muzyka

informatyka gr.1

informatyka gr.2

7. 13.50 - 14.35

            KLASA IV B WYCHOWAWCA -Joanna Polacka
nauczyciel wspomagający Patrycja Godyla

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

zaj. z wych.

j. polski

plastyka

j. niemiecki

matematyka

2. 8.55 - 9.40

matematyka

historia

przyroda

matematyka

WF

3. 9.50 - 10.35

j. angielski

matematyka

j. niemiecki

religia

j. polski

4. 10.45 - 11.30

przyroda

technika

WF

WF

j. polski

5. 11.50 - 12.35

j. niemiecki

WF

j. polski

muzyka

religia

6. 12.55 - 13.40

informatyka gr 1

informatyka gr 2

j. polski

j. angielski

7. 13.50 - 14.35

            KLASA V A  WYCHOWAWCA -Agata Bała nauczyciel wspomagający Krystyna Przepiórka

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

zaj. z wych.

biologia

matematyka

WF

muzyka

2. 8.55 - 9.40

j. polski

matematyka

j. polski

matematyka

j. niemiecki

3. 9.50 - 10.35

matematyka

j. polski

geografia

j. polski

WF

4. 10.45 - 11.30

historia

j. niemiecki

historia

religia

informatyka

5. 11.50 - 12.35

j. angielski

WF

WF

j. niemiecki

religia

6. 12.55 - 13.40

technika

plastyka

j. angielski

j. polski

7. 13.50 - 14.35

Wdż

            KLASA V B WYCHOWAWCA - Ryszard Mirytiuk

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

j. niemiecki

j. polski

j. niemiecki

j. polski

WF

2. 8.55 - 9.40

geografia

j. polski

matematyka

WF

j. niemiecki

3. 9.50 - 10.35

j. polski

historia

muzyka

zaj. z wycch.

j. polski

4. 10.45 - 11.30

matematyka

biologia

technika

matematyka

matematyka

5. 11.50 - 12.35

religia

plastyka

informatyka

historia

j. angielski

6. 12.55 - 13.40

WF

j. angielski

WF

religia

7. 13.50 - 14.35

            KLASA V C WYCHOWAWCA -Barbara Luba

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

muzyka

matematyka

religia

matematyka

j. niemiecki

2. 8.55 - 9.40

matematyka

j. polski

j. polski

WF

plastyka

3. 9.50 - 10.35

j. niemiecki

j. polski

WF

historia

matematyka

4. 10.45 - 11.30

j. polski

WF

biologia

zaj. z wych.

WF

5. 11.50 - 12.35

historia

j. niemiecki

j. angielski

informatyka

j. polski

6. 12.55 - 13.40

religia

j. angielski

technika

geografia

7. 13.50 - 14.35

            KLASA VI A WYCHOWAWCA - Anna Gierko

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

matematyka

plastyka

matematyka

WF/zaj. komp.

matematyka

2. 8.55 - 9.40

religia

matematyka

j. niemiecki

matematyka

      j. polski

3. 9.50 - 10.35

j. polski

przyroda

zaj. z wych.

historia i społ.

j. niemiecki

4. 10.45 - 11.30

j. niemiecki

j. polski

j. polski

zaj. komp./WF

muzyka

5. 11.50 - 12.35

WF

j. polski

muzyka

j. polski

plastyka

6. 12.55 - 13.40

przyroda

WF

przyroda

7. 13.50 - 14.35

wdż

religia

WF

        KLASA VII A WYCHOWAWCA - Mariola Łeśko

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

zaj. z wych.

WF

j. polski

j. niemiecki

matematyka

2. 8.55 - 9.40

j. niemiecki

j. polski

j. polski

fizyka

chemia

3. 9.50 - 10.35

fizyka

informatyka

matematyka

WF

muzyka

4. 10.45 - 11.30

WF

matematyka

geografia

j. polski

geografia

5. 11.50 - 12.35

matematyka

historia

religia

religia

j. angielski

6. 12.55 - 13.40

biologia

j. niemiecki

biologia

j. angielski

wf

7. 13.50 - 14.35

j. polski

chemia

historia

Wdż

plastyka

            KLASA VII B WYCHOWAWCA - Anna Skowrońska

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

j. polski

matematyka

fizyka

matematyka

j. niemiecki

2. 8.55 - 9.40

j. polski

chemia

matematyka

biologia

j. angielski

3. 9.50 - 10.35

biologia

j. niemiecki

religia

j. polski

fizyka

4. 10.45 - 11.30

WF

j. polski

j. angielski

chemia

religia

5. 11.50 - 12.35

matematyka

informatyka

geografia

zal. z wych

j. polski

6. 12.55 - 13.40

historia

WF

historia

WF

geografia

7. 13.50 - 14.35

muzyka

j. angielski

WF

plastyka

doradztwo. zaw.

            KLASA VIII A WYCHOWAWCA - Wanda Biegalska
nauczyciel wspomagający Małgorzata Gruszczyńska

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

chemia

biologia

religia

fizyka

wos

2. 8.55 - 9.40

zal. z wych

j. niemiecki

WF

wos

religia

3. 9.50 - 10.35

historia

geografia

EDB

matematyka

j. angielski

4. 10.45 - 11.30

matematyka

matematyka

matematyka

WF

fizyka

5. 11.50 - 12.35

WF

j. polski

historia

chemia

WF

6. 12.55 - 13.40

j. polski

j. polski

j. polski

Wdż

j. polski

7. 13.50 - 14.35

j. angielski

informatyka

j. angielski

j. niemiecki

            KLASA VIII B WYCHOWAWCA - Paweł Bułka

godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8.00 - 8.45

geografia

wos

WF

historia

chemia

2. 8.55 - 9.40

fizyka

WF

j. angielski

j. angielski

historia

3. 9.50 - 10.35

matematyka

chemia

matematyka

j. niemiecki

matematyka

4. 10.45 - 11.30

EDB

j. niemiecki

j. niemiecki

j. polski

j. polski

5. 11.50 - 12.35

j. polski

matematyka

j. polski

WF

fizyka

6. 12.55 - 13.40

zaj. z wych.

j. polski

wos

religia

religia

7. 13.50 - 14.35

informatyka

biologia

doradztwo zaw.

WF

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego