WIEŚCI Z PRZEDSZKOLA - ZSP Wińsko

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

WIEŚCI Z PRZEDSZKOLA

PRZEDSZKOLE

Święto Pluszowego Misia

W Święto Pluszowego Misia dzieciaczki przyniosły do przedszkola swoich ulubieńców . Przy wesołej muzyce bawiły się wesoło, śpiewały i tańczyły.

Zaczarowana lampa Alladyna

Z okazji Światowego Dnia Misia w GOKu odbyło się przedstawienie pt."Zaczarowana lampa Alladyna ".

Jesienne spotkania

         Przedszkolaki z grupy "Wiewiórki" inscenizacją pt. " Jesienne spotkania" pożegnały porę roku Jesień. Recytowały wiersze, wcielały się w rolę zwierząt, ptaków, grzybów, a pani Jesień towarzyszyła tym spotkaniom. Przedstawienie zakończył taniec Kujawiak , który wykonały wraz z Jesienią i panem Listopadem.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

         Dnia 18 listopada 2016 roku najmłodsza grupa przedszkolna "Mali Odkrywcy " miała pasowanie na przedszkolaka. Po udanych występach dzieci wraz z rodzicami zajadali słodkości.

Teatrzyk kukiełkowy "O Królewiczu Złotolubku"

         W dniu 16.11.2016 do naszego Przedszkola zawitał teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem "O Królewiczu Złotolubku" . Dzieci z zainteresowaniem obejrzały przygody Królewicza.

Przygotowania do Święta Niepodległości

         Dzieci z przedszkola razem z Panią Jolą Kędzierską przygotowują uroczystą akademię z okazji Dnia Niepodległości, aby trema nie była tak wielka swe umiejętności pokazali młodszym kolegom w wersji roboczej.

"Motyle" budują domki

         Grupa "Motyle"wraz z Panią Marzeną Kilanowską na zajęciach używając rożnego rodzaju pudełek oraz wyciętych z papieru figur geometrycznych wyklejały domki .


"Wiewiórki" w bibliotece

         Grupa ''Wiewiórki„  pod opieką pani Jolanty Kędzierskiej  odwiedziła bibliotekę publiczną. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom bibliotekę i  książki jakie mogą wypożyczać  oraz opowiedziała o zasadach wypożyczania książek. Na koniec każde dziecko otrzymało kartkę z postacią z bajki do kolorowania. Dzieci w trakcie kolorowania, słuchały z zaciekawieniem bajkę czytaną przez bibliotekarkę.  Wycieczka wszystkim bardzo się spodobała.

"Biedronki" robią sałatkę owocową

Biedronki dziś na zajęciach zrobiły pyszną i zdrową sałatkę owocowa .

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

Jesienne warzywa

"Mali Odkrywcy " to najmłodsza grupa przedszkolaków, dziś poznawali jesienne warzywa ich kształt, kolor i zapach.

„Biedronki" kiszą kapustę

         Grupa przedszkolna "Biedronki"zapoznała się dziś z metoda kiszenia kapusty, dzieci bardzo aktywnie pomagały jak  również mogły tej kapusty skosztować .

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego